Servis

 

Servis

Firma RASL ,s.r.o.  poskytuje kvalitný a spoľahlivý záručný a pozáručný servis na stroje všetkých výrobných značiek, ktoré má v ponuke.

Autorizovaný servis je zabezpečený vlastnými servisnými pracovníkmi, ktorí sú pravidelne školení priamo vo výrobných závodoch firiem.

Disponujeme servisnými vozidlami plne vybavenými profesionálnym náradím a diagnostickými počítačmi s príslušenstvom na rýchlu diagnostiku a odstránenie poruchy.

Týmto je možné vo väčšine prípadov opraviť poľnohospodársky stroj na mieste a nie je potrebný jeho presun do servisného strediska .

Kompetentný 24 hodinový servis zaručuje poľnohospodárom a podnikom služieb najmenšie prestoje z dôvodu poruchy stroja.

Široká ponuka náhradných dielov všetkých značiek priamo na sklade prispieva k rýchlemu odstráneniu diagnostikovanej poruchy a k spojazdneniu stroja hlavne počas sezóny.

SME TU PRE VÁS 24 HODÍN DENNE !

Na požiadanie vykonávame predsezónnu kontrolu a diagnostiku Vášho stroja priamo u Vás a vypracujeme Vám cenovú kalkuláciu na opravu stroja a potrebné ND.

Používame originálne ND od renomovaných výrobcov poľnohospodárskej a komunálnej techniky

 

SEO keywords : rappa sluzby, rasl, rotogrind, roto grind, claas, drtice a rozdruzovace , drtenie a rozdruzovanie, drvic, rozdruzovac, rozoberac balikov,

  • RASL, s.r.o.
    Mobil: 00421 903 657 516
    Tel./Fax: 00421 35 6432 202
    E-mail: rasl@rasl.sk
    Web: www.rasl.sk